6 Jul, 2015
Подарунки від Держспецзв’язку

Надворі літечко – найкраща пора для усіх дітлахів! Позаду дев’ять важких місяців навчання у школі, попереду – безкраї поля, ліси колоритної Полтавщини та гірські джерела Карпат. Дітки з нетерпінням чекають на заслужений відпочинок, адже протягом навчального року усі без виключення намагалися сумлінно вчитися та показувати лише найкращі результати! Дорога наша малечо, на сьогодні ваше завдання – набратися сил, сповна відпочити, подружитися та вивчити все нове, що ви зустрінете за літо. Нам, дорослим, хотілось би порадувати дітлахів приємними сюрпризами, побажати гарного літнього відпочинку та ще раз нагадати, що ми їх любимо і чекатимемо з нетерпіння їх повернення.

До наших побажань приєдналися наші вірні та надійні друзі – Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Уже не перший раз, спеціалісти такої важливої служби України вирішили порадувати дітлахів цікавими подарунками. Дітки отримали з рук працівників Держспецзв’язку величезну кількість різноманітних речей, подарунків: велосипед і машинки, і спортивний одяг і вишиванки, розвиваючі ігри, косметика, засоби особистої гігієни тощо!

Дитячому щастю немає меж! Дорослі і дітки вдячні за таку потужну підтримку та допомгу! Користуючись нагодою, вкотре хочемо сказати людям із небайдужим серцем – щиро дякуємо за те, що ви з нами, з нашими дітьми!

Більше фото можна переглянути в фотоальбомі.