23 Feb, 2015
Tres Francais – наша валентинка

Ми вже вам розповідали чим ми мали займатися на день Св. Валентина? Ми занурися в атмосферу справжнього Парижу! Так, так, ви все правильно прочитали. Завдяки чудовій людині, арт-директору Дмитрию Дір французького ресторану Très Français, що знаходиться на вул. Костьольна, 3, наші діти стали учасниками кулінарного майтер-класу по приготуванню найсмачніших французських страв! Це було чудово!

Дмитро Дір в якості шеф-повара, співробітники ресторану, які допомагали діткам, директор закладу Наталія, яка під своїм приємним та чутливим керівництвом спостерігала за шедеврами в приготуванні. Все було справді по-французьки, з любов’ю та пристрастю. Круасани вийшли просто прекрасні. Всі діти отримали сертифікати від ресторану про проходження кулінарного майстер – класу приготування французьких страв. Тепер можна летіти в Париж та дивувати своїми знаннями в приготуванні місцевих страв! Дякуємо за таку чудову нагоду відсвяткувати свято у вашій компанії.

На майстер-класі все знімав та фотографував наш волонтер – Оганес Мелконян, і ми чекаємо на професійні фото та відео-ролики. Але поки що ділимось тим, що сфотографували на свої телефони.

Больше фото можно посмотреть в фотоальбомi.