28 Jul, 2022
Збираємо терміново кошти

Ця війна відібрала у нас наш дім, наш прихисток та Центр “Місто щасливих дітей”, в який ми вкладали душу протягом 15 років. Наш будинок зараз порожній, в ньому немає дитячого сміху, наших дітей та життя. А діти разом із вихователями вимушені були бігти буквально під кулями 24 лютого, коли російські війська почали атакувати Київ. Але попри війну, нам треба утримувати наш дім, в який ми будемо повертатися дуже скоро.

Ми з жахом згадуємо перші години… Але наші героїчні співробітники зробили можливе та неможливе, щоб врятувати життя наших підопічних дітей, забравши їх у свої рідні села, до своїх родин, де вони прожили два місяці. Паралельно ми шукали можливість вивезти дітей у безпечне місце, адже в нашій країні таких місць не залишилось через можливі ракетні удари з боку окупантів. Ми шукали, питали, писали. І доля нам посміхнулася! Наші діти отримали запрошення від мера міста Каль-на-Майні (Німеччина) Юрген Сейтц (Jürgen Seitz), подружжя Ульрике та Харальд Вайтц фон Ешен, Шлос Еммеріхсхофен (Ulrike і Harald Waitz von Eschen, Schloss Emmerichshofen), які надали нам власний будинок для тимчасового перебування.

Ми довго збирали всі необхідні документи, отримували дозволи й готували папери, і ми вдячні всім за надану підтримку та допомогу. Наразі діти в безпеці, і ми дуже чекаємо на наше повернення, але все залежить від наших славних ЗСУ, за яких ми молимося щодня.

Нашому дому в Києві не дають знижок, поблажок, відстрочок та можливості списати борги. За утримання будинку треба платити, і ми звертаємося до всіх небайдужих із проханням підтримати наш дім. Мета цього проекту – зібрати кошти на оплату комунальних послуг у липні – вересні 2022 року, і нам важлива кожна ваша гривня.

Заздалегідь дякуємо вам за добрі серця та підтримку!

https://dobro.ua/project/diti_siroti_potrebuiut_dopomogi/