30 Sep, 2016
30 вересня – День усиновлення

В останній день вересня, в день великого православного свята – Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, Україна відзначає День усиновлення. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

У цей день від імені всіх співробітників нашого Центру допомоги висловлюємо щиру подяку людям з великим і чуйним серцем за любов до дітей, щоденну невтомну працю, терпіння.

Спасибі сім’ям, які взяли на виховання сиріт, дітей-інвалідів, дітей з ВІЛ-інфекцією та іншими важкими хворобами. Спасибі всім працівників центрів допомоги, притулків за чуйну, душевну роботу з вихованцями.

З кожним роком в Україні зростає число сімей, які бажають взяти обділену батьківською опікою дитину. І це прекрасно. Ми йдемо в правильному напрямку. Тільки через наш Центр допомоги ми знайшли 243 дітям родини!

Хотілося б відзначити, що сьогодні не існує проблеми з усиновленням дітей у віці до 5 років, навпаки, є черга на усиновлення. Складніша ситуація з усиновленням дітей старшого віку. Зокрема, дітей-сиріт у віці після 11 років набагато більше, ніж бажаючих всиновити їх. Це те, над чим нам всім ще потрібно працювати.

А поки говоримо вам спасибі! І бажаємо, щоб діти знайшли свої родини і батьківське тепло.