18 Dec, 2014
Добрі справи з теплом у серці

Компанія Венето влаштувала благодійну акцію, яка триває до 22 грудня. Всі кошти з покупки в інтернет-магазині ортопедичних подушок Венето «Дитячий сон» підуть на купівлю подарунків для діток з нашого Центру. Приєднуйтесь до благодійної акції: «Добрі справи з теплом у серці» від компанії Венето!

У передноворічні свята кожна дитина вірить, що дива трапляються! Тож, давайте створювати казку разом з Венето, адже скоро – день Святого Миколая, і всі дітки України з нетерпінням чекають на свої подарунки та солодощі!

За легендою, перше диво, яке зробив Святий Миколай – це врятував трьох сестер від жахливої долі, непомітно поклавши їм у дім три мішечка з золотом. Ви також можете стати казковим чарівником не тільки для своїх малюків але й для діток з притулку «Місто щасливих дітей»!

У «Венето» є свої мішечки, якими Ви можете скористатися, щоб долучитися до благодійної акції: Вам потрібно придбати ортопедичну подушку Венето «Дитячий сон» зі знижкою 20%.

Ви подаруєте своїм діткам комфортний сон та одночасно допоможете притулку «Місто щасливих дітей». Адже кошти, що будуть виручені з продажу подушок Венето «Дитячий сон» в інтернет-магазині з 15.12.2014 до 22.12.2014 року, будуть перераховані у фонд притулку.