4 Dec, 2021
Історія про Діану

Рік тому надійшло до нашого Центру прохання з однієї із Служб столиці прихистити троє діток, рідних братиків і сестричку, яким вкрай потрібна наша професійна допомога. За рік ми дуже полюбили цих дітей і можемо поділитись з нашими читачами їх історіями…

Тож знайомтесь. Старша сестричка Діана, їй 13 років. Це надзвичайно чуйна, добра та вразлива дівчинка. А як їй бідолашній було виживати, адже мала дбати не лише про себе, а й про двох молодших братів. А вдома було справжнє пекло. Завжди п’яна та безжально агресивна мама, яка могла не просто жорстоко побити своїх дітей, а й посеред ночі розбудити , обливши холодною водою. Діана ж мала і братиків захистити, і мамі на очі не попасти, і бабусю розрадити.

У нас Діана навчилась турбуватись не лише про менших братів, а й про себе, почала довіряти дорослим. Дівчинка ініціативна, відкрита, відповідальна. Ще невідомо наскільки довго залишаться діти в нашому Центрі і яка їх подальша доля, тому продовжуємо їм допомагати і робимо усе можливе, щоб посмішка на обличчі Діани сяяла все частіше.