3 Dec, 2015
Ми шукаємо психолога!

У нас дуже цікава і надзвичайно важлива вакансія – дитячий ПСИХОЛОГ

Основні вимоги: вища психологічна освіта (бакалавр, магістр), спеціалізована додаткова освіта (у напрямках-дитяча психологія, дитяча психотерапія)

Порядність, відповідальність, готовність навчатися, постійно підвищувати власну кваліфікацію, працювати понаднормово. Бажання та зацікавленість у роботі з дітьми-сиротами, які зазнали жорстокого поводження. Робота в екстреному режимі, швидка реакція на запит.

Готовність до роботи з дитячою психологічною травмою.

Досвід роботи з дітьми від 3-х років та підлітками. Уявлення про роботу з наслідками сексуального насильства, втратою, дитячою невротизацією.

Обов’язки: проведення комплексної діагностики з дітьми віком від 2,5-18 років, написання характеристик та ведення особових справ, впровадження реабілітаційного процесу дитини, психологічний супровід адаптаційних процесів дитини, планування індивідуальної та групової терапевтичної роботи з дітьми, що зазнали психологічної травматизації. Надання рекомендацій персоналу на основі проведеної діагностичної та консультаційної роботи, робота з батьками дітей.

Умови: повна зайнятість, офіційне працевлаштування

Контактна особа: Оксана Скляр, 0931645275