25 Nov, 2023
Важлива новина

Не зважаючи на шалену втому, постійні виклики, розлуку з рідними, ми вирішили рухатися далі.

Частина нашого Центру разом з вихователями та підопічними залишаються в евакуації та тимчасово проживає у Німеччині.

Але на жаль в Україні дуже багато знедолених дітей, які зараз потребують нашої допомоги та підтримки. Саме тому на запит соціальних служб ми вирішили відкрити двері нашого Центру в Києві та надати допомогу дітям.

Плануємо вже у січні взяти на утримання та психологічну реабілітацію 23-26 діток. Тобто збільшити обсяги нашої роботи вдвічі. Звучить шалено, але ми не можемо стояти осторонь в такий важкий для нашої країни час.

Саме тому в наступним постах ми будемо розміщувати інформацію про вакансії, які зараз потребує наш оновлений Центр в Києві.

І ми будемо дуже сильно вдячні вам за допомогу у репостах та розповсюджені інформації серед ваших друзів та знайомих. Можливо хтось шукає роботу та може бути корисним нам та дітям.

Також відновиться рубрика наших фандрейзингових зборів. Адже Центр допомоги “Місто щасливих дітей” як і раніше не належить державі та не фінансується з бюджету. Це благодійна ініціатива, яка з 2007 року допомагає знедоленим дітям. Все актуальне будемо публікувати на цій сторінці.

Дякуємо всім, хто вірить в нас, підтримує фінансово та добрим словом. Дякуємо всім волонтерам та благодійникам, які чекають відкриття Центру в столиці.

Тримаємо звʼязок!