25 Dec, 2021
Вихователі Центру

Вихователі Центру допомоги Місто щасливих дітей – це люди, які не звикли ховатись від життєвих труднощів. Вони їх стійко витримують і цьому навчають інших.

Навіщо це їм?

  1. Це досвід, який неможливо замінити нічим. Багато, хто приходить на стажування і не має навіть порівняння з попереднім професійним багажем. Це щось нове і дуже справжнє. Для педагога це завжди ріст у нові горизонти.
  2. Це виклик самому собі. Працюючи в Центрі, вихователі кожного разу долають самих себе, свою стереотипність. Потрібно бути гнучким та нестандартним і розуміти, що жодної схожої історії не буває.
  3. Це вразлива щирість. Кожного дня треба бути максимально відвертим, доводити свою здатність бути безпечним та ставати потрібним дитині. Іноді це боляче, бо зачіпає власне. Але доводиться прожити і свою історію.
  4. Це незамінна потрібність. Відчувати потребу дитині в тобі, в твоїй присутності, мудрості та теплі – це складно, але одночасно заманює і вже не відпускає. Ти починаєш жити ніби в іншому світі. В якому ти стаєш незамінним для дитини. Відповідально і одночасно з відчуттям приємної перемоги у жорстокому світі, який все частіше втрачає здатність будувати живі стосунки.

Завдяки таким людям, Центр стає не просто закладом. Це справжня зграя, яка об’єднана чимось більше, ніж побутові незгоди.

Це справжня родина, яка кожного дня живе заради дітей та робить все, щоб вони були щасливими.